Trajneri francez i Real Madrid, Zinedine Zidane ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes së kthimit me Atletico Madrid.

Sipas ‘AS’ Raphael Varane do të jetë i gatshëm të ndihmojë Realin për ndeshjen ndaj Atleticos, që zhvillohet ditën e mërkurë me fillim nga ora 20:45.

Kujtojmë se Real Madrid e ka fituar 3:0 ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve në ‘Santiago Bernabeu’./Korneri.net.

Artikulli paraprakChelsea, në shënjestër Nainggolan dhe Rüdiger të Romës
Artikulli tjetërInter për “gjah” në Allianz Arena!