Sipas raporteve më të fundit në mediat spanjollespanjolle, presidenti Perez ka përpiluar një listë, me katër emra për përforcime të menjëhershme në janar.

Bëhet e ditur se lista e Perez kryesohet nga Goncalo Guedes i Valencias, si dhe tre lojtarë nga rivalët e Atletikos, Jose Gimenez, Lucas Hernandez si dhe ylli i “kolçonerove”, Antoine Griezmann./Korneri.net.

Artikulli paraprakLajm befasues nga Spanja: Barcelona është duke monitoruar senzacionin e Interit
Artikulli tjetërMbrëmje rekordesh për mbrojtësin e PSG, Layvin Kurzawa