Sipas raporteve më të fundit në mediat italiane, Juventus është takuar me përfaqësuesit e yllit të Liverpool Emre Can, megjithatë, një marrëveshje për ta nënshkruar atë në janar duket të jetë jashtë diskutimit pasi Liverpooli nuk ka ndërmend ta japë atë derisa ai nuk është më i përdorshëm.

Can u hodh në stolin e zëvendësuesve për fitoren 3-0 të Liverpoolit kundër Huddersfield gjatë fundjavës, edhe pse ai u shfaq për 16 minutat e fundit./Korneri.net.

Artikulli paraprakPartizani i Beogradit, apel tifozëve: Pa urrejtje dhe shovinizëm ndaj Skënderbeut
Artikulli tjetërBarca – PSG, “luftë” e hapur për yllin brazilian