Vazhdojnë spekulimet e shumta për të ardhmën e sulmuesit argjentinas, Kun Aguero, i cili nuk është duke pasur minutazhë të plotë në ndeshjet e fundit te Manchester City.

Klubet më të lakuara që janë duke shfaqur interesim për Aguero janë Inter dhe Atletico Madrid, mirëpo sipas burimeve të mediave britanike, të afërta me skuadrën e “qytetarëve”, Manchester City nuk do të pranojë asnjë ofertë për Aguero dhe as nuk e ka ndërmend ta shesë atë.

Artikulli paraprakEdhe një i pakënaqur te Real Madrid! Ultimatumi i radhës për Zidane….
Artikulli tjetërSevilla “furnizon” me trajner gjigantët evropian! Pas Emery edhe…?