Alvaro Morata është përforcimi më i ri nga Chelsea.

“Blues” me ardhjen e tij do të kenë një formacion të fortë për edicionin e ardhshëm në Ligën e Kampionëve.

Ky pritet të jetë formacioni i Chelseat për sezonin e ri.

Artikulli paraprakLajmi i fundit: Inter me ofertë bombastike për yllin e Bayern Munchen
Artikulli tjetërShkaku i PSG-së, Neymar dhe Suarez përplasen me vete