Mbyllet edhe një miqēsore luksi në Sh.B.S-së.

Këtë herë luajtën Barcelona dhe Milan, një ndeshje jo shumë e bukur për sy, por edhe këtu nuk mungian emocionet dhe goli, shkruan Korneri.net

Barcelona shënoi fitore me.rezultat 1-0, me golin shumë të bukur të realizuar në pjesën e dytë nga Ansu Fati. Barça pati edhe dy-tri raste shumë të mira me Lewandowski, Raphinha që qëlloin shtyllën, kurse Milan rrezikoi dy herë me Leao dhe Reijnders.

Barça po shihet se nuk ka probleme në lojë, nuk ka.pasur shumë ndryshime në përbërje, ndërsa trajneri italian Stefano Pioli, ka shumë punë për të bërë me gjithë ardhet e shumta gjatë dy javëve të fundit, pasi skuadra ende nuk është komonuar si duhet. /Korneri.net

Artikulli paraprak“City lufton për titullin, ne të tjerët për një vend në Champions”, Klopp: Dua të krijoj harmoni te Liverpooli
Artikulli tjetërDy emra për ta zëvendësuar anësorin Mahrez te Man.City