Sipas iformacioneve më të fundit në mediat britanike, për mesfushorin e Tottenhamit, Erik Lamela, tashmë ka përfunduar sezoni.

Tottenham ka njoftuar se ylli i skuadrës, Erik Lamela do të operohet në ije dhe do të jetë gati për lojë vetëm edicionin tjetër.

Artikulli paraprakFOTO/ Futbollisti i njohur në prag të vdekjes, po lufton çdo ditë me jetën
Artikulli tjetërBuffon për Donnarumma: Ai mund të jetë biri im, por…..