Kylian Mbappé nuk do të vesh fanellën e Manchester United stinorin e ardhshëm, shkruan Korneri.net.
Sulmuesi fantastik francez i cili ka mahnitë Evropën me paraqitjen e tij sipas të gjitha gjasave do të jetë “galaktiku” i radhës dhe do të vesh fanellën e Real Madridit, pasi është ëndrra e çdo futbollisti. Monaco ka refuzuar 72 milionë euro funte nga “red devils”, pasi vetë lojtari dëshiron t’i bashkohet armatës së Zinedine Zidane, dhe tash pritet oferta zyrtare e mbretërve./Korneri.net

Artikulli paraprakSlloveni në vend të spanjollit!?
Artikulli tjetërNë Turqi gati të përurohet ‘stadiumi ëmbëlsirë’ (FOTO)