Monaco's French forward Kylian Mbappe Lottin celebrates after scoring a goal during the French L1 football match Monaco (ASM) vs Troyes (ESTAC) on February 20, 2016 at the "Louis II Stadium" in Monaco. AFP PHOTO / VALERY HACHE / AFP / VALERY HACHE (Photo credit should read VALERY HACHE/AFP/Getty Images)

Një nga talentet më të mirë në botë, Kylian Mbappe ka përzgjedhur formacionin më të mirë të të gjitha kohërave.

Ajo që bie sy kjo 11-she dominohet nga lojtarët e Realit, Barçës, Milanit dhe Juventusit, shkruan “Goal.com”.

Sulmuesi 18-vjeçar i Monacos ka befasuar të gjithë pasi ka lënë jashtë formacionit legjenda si: Maradona dhe Pele.

Image

Artikulli paraprak“Bomba” e mengjesit: Chelsea arrinë marrëveshje me yllin e Monaco-s
Artikulli tjetërNga Liverpool gati 30 milionë euro për mesfushorin kroat