Mentor Mazrekaj pas një numri të madh polemikash në distancë është rikthyer në Shqipëri prej pak ditësh. Mesfushori ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram ku ka treguar se është në shoqëri të mirë. Disa vajza përkrah tij dhe një mik e kanbë bërë mesfushorin e talentuar nga Prishtina të ndihet jashtëzakonisht mirë. Por nuk mbaron me kaq… Tifozët e Partizanit kanë nisur t’i kërkojnë llogari Mazrekajt për rikthimin e tij të vonuar në skuadër. Për momentin pyetjet e tyre kanë mbetur pa përgjigje.image

Artikulli paraprakRio 2016: Iraku ndali Brazilin
Artikulli tjetërLista e futbollistëve për grumbullimin e Përfaqësueses U-19