Mentor Mazrekaj edhe zyrtarisht bëhet me skuadër të re.

Ish anëtari i Prishtinës, Partizanit, Ferizajt, 2 Korrikut dhe Llapit, nga sot është anëtari më i ri i Laçit shkruan Korneri.net

Ai pak më herët pati bisedime me krerëtbe klubit shqiptar, me të cilët u morr vesh për bashkëpunim. Mazrekaj falënderon klubin bardh e zi e sidomos presidentin Pashk Laska, që ia ka besuar vlerat e tij. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here