Sumuesi argjentinas, Maxi Lopez, ka shprehur hapur dëshiren që të largohet nga Torino, duke tentuar rikthimin te ndonjë skuadër elitare në vendëlindje, raportojnë mediat italiane.

Gjithmonë sipas mediave në “apenine”, Torino e ka gjetur zëvendësuesin e Lopez dhe ai është sulmuesi i Sampdorias, Ante Budimir.

Artikulli paraprak21 ndeshje pa humbje, Mustafi fati i bardhë për Arsenalin
Artikulli tjetërSanton nuk e duron situatën e tanishme te Inter, synon transferimin në La Liga