m

Mavraj postoi tri foto në rrjetin social Facebook, duke shkruar një urim interesant për Majlindën.

Ai e quajti atë krenari të kombit shqiptar dhe ftoi të gjithë që të dalin dhe ta presin Majlindën, përcjellë “Lajmi.net”.

Më poshtë mund ta shihni postimin e plotë të Mavrajt.

Artikulli paraprakÇudit Ranieri, objektivi jonë është 40 pikëshi mbijetesës
Artikulli tjetërMediat turke e bëjnë të kryer, portieri i Partizanit lë Shqipërinë për 200 mijë euro