Barcelona po bëhet gati që disa lojtarë t’i largoj në fund të stinorit dhe t’i falënderoj për kontributin e dhënë deri më tash. Posaqerisht kjo vlen për argjentinasin Javier Mascherano i cili nuk më i denjë për asnjë pozicion, shkruan Korneri.net. Pas tij me shumë gjasa nga Cmp Nou do të largohen edhe Jeremy Mathieu dhee Arda Turan.

Artikulli paraprakOzil ka një kusht, ose largohet!
Artikulli tjetërLargohet edhe njeriu më i madh i transferimeve që njeh futbolli