Prestigjozja spanjolle “Mundo Deportivo” ne një raport të ditës së sotme ka shkruar se Cristiano Ronaldo ka ndërruar mendjen dhe tani dëshiron të mbetet në Real Madrid.

Thuhet se ylli portugez, ka njoftuar presidnetin e klubit, Florentino Perezin se nuk dëshiron të largohet nga Santiago Bernabeu.

Së fundmi spekulohej se Ronaldo kishte vendosur të largohej nga Spanja dhe të gjejë një skuadër të re gjatë afatit kalimtar të verës./Korneri.net.

Artikulli paraprakZyrtare: Deulofeu te Barcelona
Artikulli tjetërLlapi nis të shtunën përgatitjet për stinorin e ri