Super sulmuesi norvegjez Erling Haaland, më afër Real Madridit.

Sipas raporteve të “As”, Bayern Munich dhe Dortmund kanë një marrëveshje sipas së cilës klubi bavarez merr përsipër të mos blejë lojtarë të Borussias nê aftin e ardhshëm kalimtar, përcjell Korneri.net

Dhe meqenëse kampionët në fuqi të Evropës dhe Botës janë konsideruar si konkurentët e vërtetë të Real Madridit në garën në Haaland, transferimi i sulmuesit norvegjez te mbretërit duket shumë më afër. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here