Kompania Fashion Box, e cila është pas markës Replay, ka nënshkruar një kontratë me klubin e njohur të futbollit Paris Saint-Germain, duke u bërë kështu partneri zyrtar i klubit dhe lojtarëve në 4 sezonet e ardhshme.

Kampioni aktual francez PSG dhe Replay po bashkojnë forcat në një projekt ku ata do të punojnë në zhvillimin e koleksioneve ekskluzive që do të jenë në dispozicion në faqen zyrtare të PSG në fillim të vitit 2021, do të jenë të disponueshëm në dyqanet Replay dhe webshopin e Reverto, përcjell Korneri.net

Kompania e suksesshme Replay Hyperflex + e udhëhequr nga sulmuesi brazilian Neymar, në mënyrë të përkryer kanë bashkuar forcën dhe elasticitetin e xhinseve Hyperflex dhe atletëve, që të kënaqë  të gjithë botën, kështu që vazhdimi i bashkëpunimit për 4 sezonet e ardhshme u hodh në shkallët e lartë të sfidave, ku Replay do të bashkojë forcat me të gjithë skuadrën e parë të PSG !

Bashkëpunimi interesant bazohet në një aspiratë të përbashkët për të lidhur një audiencë të re, fizikisht aktive dhe të vetëdijshme për modën në të gjithë botën që njeh vlera dhe cilësi të vërtetë, dhe diversiteti i jashtëzakonshëm kombëtar në vetëm një ekip është një potencial shtesë i një historie mode, që respekton individualitetin dhe është frymëzuar nga ajo!

Xhinset më të kërkuara të sezonit ka në shumë vende të Evropës, për fat të keq jo edhe tek ne në Kosovë. /Korneri.net

Artikulli paraprakDrenica me tri mungesa ndaj Prishtinës
Artikulli tjetërNdryshimi historik: Ja si do të tingëllojnë transmetimet televizive me zhurmë artificiale