MILAN, ITALY - OCTOBER 30: Mario Pasalic (R) of AC Milan reacts to a missed chance during the Serie A match between AC Milan and Pescara Calcio at Stadio Giuseppe Meazza on October 30, 2016 in Milan, Italy. (Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Mesfushori kroat, Mario Pasalic, gjatë një interviste për “Sky Sport” ka shprehur dëshriën për të qëndruar sa më gjatë te Milani edhe pse ai është u huazuar nga Chelsea.

“Jam shumë i lumtur që jam pjesë e skuadrës së Milanit. Jemi duke bërë punë të mirë, pasi jemi një skuadër shumë e re dhe me shumë perspektivë. Dua të qëndrojë sa më gjatë këtu, pasi jam tifoz i Milanit që nga fëmijëria”, u shpreh Pasalic.

Artikulli paraprakJuventusi e vodhi llogon e klubit nga një shitës suxhuku!!!
Artikulli tjetërI biri që po shkëlqen njejtë si i ati dikur…