Duket e çuditshme, por është realitet.

Në kanalin e tij në Youtube, mbrojtsi brazilian i Real Madridit, Marcelo, e ka zbuluar profesionin e dytë të Cristiano Ronaldos, pasi sipas tij nuk është vetëm futbollist profesionist, por merret edhe me një sport tjetër, përcjell Korneri.net

Marcelo ka thënë se portugezi Ronaldo është profesionist edhe në ping-pong.
“Cristiano ka qenë profesionist në ping-pong. Luante për Sportingun e Lisbonës. Nëpër grumbullime stërvitej shumë në ping-pong, derisa u bë profesionist. Luan shumë mirë”, tha në fund braziliani. /Korneri.net

Artikulli paraprakDortmundi ofron 40 milionë për sulmuesin e ardhshëm të Interit!!!
Artikulli tjetërSalah shikohet në paqyre dhe e sheh…