Sulmi terrorist që ndodhi jevën e kaluar në autobusin e skuadrës gjermane Borussia Dortmund, me ç’rast lëndime pësoi Marc Bartra pas së cilës ai u desht të operohej, spanjolli 26-vjeçar është prit në mënyrë të ngrohtë në Monaco para ndeshjes së kthimit çerekfinale të Ligës së Kampionëve nga tifozët e të dyja skuadrave.
Një duatrokitje e gjatë për të para se ai të ulej në stol.

Artikulli paraprakShqiptohen dënimet për personazhet e video-skandalit
Artikulli tjetërMontella dhe Mirabelli në Monaco