Manchester United nuk e ka ndërmend të largoj vëmendjen nga Neymar. Sipas të përditshmes katalunase ‘Sport’, Red Devils janë gati të paguajnë klauzolën për kartonin e lojtarit më të mirë të Barcelonës e vlefshme 200 milionë euro.
Për sulmuesin janë të gatshme 25 milionë euro në vit, ofertë kjo shumë e mirë, por ende nuk ka ndonjë përgjigje nga klubi i Barcelonës dhe vet futbollisti që asnjëherë nuk e ka menduar largimin.

Artikulli paraprakIsh ylli i Sevilla, Luis Fabiano ‘nokauton’ gjyqtarin (VIDEO)
Artikulli tjetërTop golashënuesit e kualifikueseve “Rusi2018”