Lajmi vjen nga Anglia.

Manchester United është gati të ofrojë 80 milionë euro për qendërmbrojtësin e jashtëzakonshëm dhe njërin ndër më të mirët në botë në atë pozicion, Kalidou Koulibaly, përcjell Korneri.net

Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, gjithmonë e ka vlerësuar mbrojtësin jo më pak sr 100 milionë euro, dhe gjithmonë klubeve të interesuara u ka bërë me dije se nuk flet me askë për më pak se ky çmim, por pas pandemisë së koronavirusit ai mund ta sakrifikatë 20 milionë dhe të ulet për bisedime me krerët e Man.United. /Korneri.net