Manchester City është shumë i interesuar që të sjell në Etihad qendëmbrojtësin italian të Juventusiy, Leonardo Bonucci. Pep Guardiola e adhuron jashtëzakonisht shumë 29-vjeçarin dhe është gati që t’i ofroj 60 milionë euro poër shërbimet e tij.
Ky interesim vjen edhe për shkak se Real Madrid me shumë gjasa do ta transferojë gjatë verës anëtarin e Man.City, Nicolás Otamendi.

Artikulli paraprakOtamendi kthehet sërish në Spanjë, por këtë herë te…
Artikulli tjetërBarcelona e do njërin prej tyre me çdo kusht!