Konsiderohet si mbrojtësi më i mirë në Premier League, dhe dëshira e çdo skuadre në Angli është ta kenë sa më afër, por duket se këtë kënaqësi do ta ketë Manchester City, shkruan Korneri.net.
Fjala është për mbrojtësin holandez Virgil Van Dijk, i cili ka shpreh dëshirë që të drejtohet nga Pep Guardiola, andaj transferimi i tij gjatë verës te “citizens” është shumë real. /Korneri.net

Artikulli paraprakKlitschko në dysheme, ky është kampioni i ri në peshat e rënda
Artikulli tjetërSi Reali askush!