Ylli i ri i skuadrës gjermane Borussia Dortmund, Christian Pulisic, është duke u konsideruar si një futbollist me të ardhme të ndritur, pasi ai tashmë është shndrruar në një lojtar kyq të skuadra nga “Signal Iduna Park”.

Sipas mediave gjermane për Pulisic interesim konkret kanë shfaqur gjiganti anglez Liverpool dhe ai gjerman Bayern Munchen./Korneri.net.

Artikulli paraprak5 ndeshje të çmendura këtë vikend
Artikulli tjetërMesazh solidarizimi edhe nga Inter për Ibrahimovic: Kampionët e mëdhenj kurrë nuk dorëzohen….