Ylli i Monacos, Thomas Lemar, verën e kaluar ishte pranë kalimit te Arsenali, ku një gjë të tillë e kishe treguar zëvendës presidenti Vadim Vasilyev, shkruan “Korneri.net”.

Por raporti i ‘Mirror’ tregon se Liverpool është i gatshëm për të rivalizuar Arsene Wenger përsëri në ndjekje për francezin e vlerësuar.

Arsenali dhe Liverpool nuk do të mund ta tarnsferojnë yllin francez në janar, pasi Lemar, 21 vjeç, ngurron të lëvizë në mes të sezonit para Kampionatit Botëror./Korneri.net.

Artikulli paraprakTakim vendimtar për marrëveshjen përfundimtare….
Artikulli tjetërFOTO/ Si do dukeshin Ronaldo, Griezmann apo Mourinho nëse do ishin femra