Të tre gjigantë evropianë, kanë një kohë të gjatë që kanë shfaqur interesim për 22 vjeçarin e talentuar të skuadrës së Schalke, Leon Goretzka, shkruan “Korneri.net”.

Juventus, Inter dhe Bayern Munich, vazhdojnë të mbesin të interesuara për mesfushorin, i cili ja bërë vend tashmë edhe në ekipin përfaqësueses së Gjermanisë./Korneri.net.

Artikulli paraprakPSG i ofron Neymarit 3 milionë euro çdo vit vetëm për të mundur CR7 dhe Messin
Artikulli tjetërYlli i Barcelonës në Serie A? Vjen konfirmimi nga mediat italiane….