Sulmuesi i ri i klubit francez Monaco, Kylian Mbappe, është duke shkëlqyer këtë edicion në të gjitha garat, duke e shndrruar në njërin nga sulmuesit më të rrezikshëm në Evropë, transmeton “Korneri.net”.

Sipas mediave franceze, për Mbappe janë shumë të intreresuara dy nga klubet më të famshme në botë, Manchester United dhe Real Madrid, të cilat e duan francezin në ekip gjatë merkatos së verës së ardhshme.

Artikulli paraprakGjigantët nga Premier League pas yllit spanjoll…
Artikulli tjetër“Gabigol” ultimatum Interit?: Dua të luajë ose largohem te një skuadër tjetër e madhe…