Mediat franceze tashmë kanë konfirmuar spekilimet që lidhen me të ardhmën e Coretin Tolisso, i cili mund të largohet nga Lyon me të përfunduar ky sezonë, mëson “Korneri.net”.

Poashtu mediat franceze kanë zbuluar se për Tolisso të interesuara janë Juventus, Tottenham dhe Manchester City.

Artikulli paraprakZyrtare: Inter – Medel, ky është lajmi i fundit…
Artikulli tjetërKAMPIONATI EVROPIAN: Majlinda në gjysmëfinale, i afrohet medaljes