Në ambientet e Lidhjës Rajonale të futbollit të Prishtinës, është hedh shorti për edicionin e ri 2017/18 në futboll për grupmoshat e reja.
Garat do të jenë të ndara në tri grupe, A,B dhe C, por pa dyshim se pas shortit të hedhur grupi A, doli të jetë më i forti dhe më tërheqësi pasi aty do të marrin pjesë skuadrat si, Ramiz Sadiku, 2 Korriku, Flamurtari, Bësëlidhja, Llapi A dhe Feronikeli A, shkruan Korneri.net.

Grupi A
Ramiz Sadiku, 2 Korriku, Besëlidhja, Flamurtari, Urbano, Liridoni, Vigani, Top Futboll, Llapi A dhe Feronikeli A.

Grupi B
Feronikeli B, 2Korriku B, Ramiz Sadiku B, Llapi B, New Stars, Fushë Kosova, Paoujeva, Ardhmëria, Kosova e Prishtinës dhe Shqiponjat.

Grupi C
Arsenal, Prishtina, Rilindja, Kurda, Elita FA, QS Prishtina, Besiana, Kosovari, Keku, Rroni 19

/Korneri.net

Artikulli paraprakDalbert në Milano, neser vizitat mjekësore
Artikulli tjetërVIDEO/ CR7 rrezikoi dëmtimin, rrëshqiti nga shkallët