Derisa të gjithë tifrozët e Liverpool për gëzohen që do po transferohen mbrojtësi holandez Virgil van Dijk, këtij lajmi nuk po i gëzohet edhe kroati Dejan Lovren, shkruan Korneri.net.
Në një intervistë mbrojtësi kroat ndali menjëherë fjalimin e tij në momentin e parë kur mori pyetjen nga gazetari për konkurentin e tij të ardhshëm.
“Jo nuk dua të bisedoj për këtë gjë”, tha Lovren dhe iku me vrap jashtë. /Korneri.net

Artikulli paraprak“Shigjeta helmuese” e parë i vjen Luis Enriques nga Jordi Alba
Artikulli tjetërLajm katastrofal për Kosovën: Kololli mungon ndaj Turqisë