Ngjarje e tmerrshme e futbollistit gjatë festës së vitit të ri.

Omar Elabdellaoui, mbrojtësi norvegjez me origjinë marokene i Galatasaray, është shtruar në spital që nga mbrëmja e kaluar në Stamboll pasi u godit në fytyrë nga një fishekzjarr gjatë festimeve në shtëpinë e tij për ardhjen e vitit të ri, përcjell Korneri.net

Fillimisht madje kishte frikë për jetën e tij, por në mëngjes klub turk lëshoi ​​një deklaratë për të specifikuar se ai është jashtë rrezikut, por që kushtet e tij mbeten serioze. Në fakt, ai ka frikë për duart e tij dhe veçanërisht për sytë. Djegiet e shkaktuara nga fishekzjarret në fakt mund t’i kushtojnë verbëri Elabdellaoui. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here