Mariano, lojtari i Real Madrid, është i infektuar me koronavirus dhe do të humbasë ndeshjen kthyese të 1/16-të në Champions League.

Kampionët e rinj spanjollë luajtën ndeshjen e tyre të fundit në kampionat në 19 korrik kundër Leganes (2:2) dhe pas kësaj lojtarëve u dhanë disa ditë pushimi. Pas kthimit në Madrid, ata u testuan dhe testet treguan se sulmuesi 26-vjeçar ishte i infektuar. U zbulua se ai ishte në izolim dhe se nuk u paraqit në stërvitjen e sotme, përcjell Korneri.net

Real do të ndjekë 1:2 nga ndeshja e parë në 7 gusht në Manchester kundër City. Nëse shkon më tej, atëherë ai do të luajë në çerekfinale kundër ekipit më të mirë nga dueli  Juventus dhe Lyon. /Korneri.net

Artikulli paraprakStep-By-Step Straightforward thai flirting review Plans
Artikulli tjetërTri lajme interesante për Milanin në një vend