KF Llapi ka vazhduar përgatitjet për pranverë në Antalia të Turqisë.

Faza finale përgatitore po shkon shumë mirë, dhe po shfrytëzohet edhe për t’i zhvilluar disa ndeshje miqësore me klubet e huaja, shkruan Korneri.net

Llapi gjatë ditës sē sotme u përballë me Diyarbairspor, dhe në fund shënoi fitore me rezultat minimal 1-0. Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Mentor Zhdrella. Ditë më parë Llapi luajti 1-1 kundër skuadrës tjetër turke Tuzlaspor. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here