Katër humbje me radhë në kampionat, nuk i ka ndodh asnjëherë.

Nëse marrim parasysh edhe humbjen në Digitalb Kupës nga Prishtina, i bie se kampioni vjeshtor Llapi i ka humbur pesë nga gjashtë denshjet e luajtura në pranverë, epilog ky aspak i prishëm në bazë të lojëve që i tregoi në vjeshtë, shkruan Korneri.net

Llapi ka hyrë në seri të zezë të rezultateve, dhe tash është mjaftë mbrapa lideres Prishtinës, mirëpo sipas të gjithëve në klub, ende nuk ka përfunduar asgjë, pasi ka shumë ndeshje deri në fund.
Se Llapi nuk e ka ndërmend të dorëzohet dhe nuk është dorëzuar ende, tregon shkrimi i klubit në fazen zyrtare në facebook. /Korneri.net

Artikulli paraprakOrari i ndeshjeve në Superligë ndryshon nga mesjava
Artikulli tjetërNuk kthehet në Itali, sepse ka shumë trajnerë të mirë