Një tjetër fitore e Llapit në shtëpi, aty ku gjasat janë të vogla të humbet ndeshja.

Llapjanët mposhtën edhe Ballkanin me rezultat minimal 1-0, dhe kështu mori tri pikë të vlefshme për mbijetesë, kurse Ballkanin e ktheu sërish në pozitën e dytë të klasfikimit, shkruan Korneri.net

Ishte një ndeshje me raste, por vetëm një gol i shënuar nga Edon Sadriu, që gëzoi pa masë skuadrën e tij dhe trajnerin Tahir Batatina, ndërsa për Ballkanin ishte kjo disfatë e hidhur, pasi përveç që e humbën lidershipin, mund t’iu ndikoj keq për vazhdimin e kampionatin. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here