Sipas disa lajmeve të fundit që vijnë nga anglia e që janë konfirmuar edhe në Itali, sulmuesi i Middlesbrough, ish anëtari dikur i Bolognas, Gaston Ramirez, shihet si transferimi i ardhshëm për klubin e madh anglez Liverpool.

Ka pasur shumë kontakte kohëve të fundit në mes të dy klubeve dhe një marrëveshje e tillë pritet të përfundoi javëve të ardhshme, në mënyrë që Ramirez edicionin tjetër të vesh fanellën e “reds”.

 

 

 

Artikulli paraprakDëshirat e Interit janë lojtarë të Fiorentinës
Artikulli tjetërCila është skuadra juaj e zemrës?