Lajm i mirë për Interin.

Sipas medieve britanike, gjiganti Liverpool dhe Jurgen Klopp nuk e kanë ndërmend të shkojnë deri në fund për të siguruar shërbimet e sulmuesit të shkëlqyeshëm gjerman, Timo Werner, përcjell Korneri.net

Dailymail dhe disa medie tjera shkruajnë se Liverpool nuk do të ndjekë më Timo Werner dhe është tërhequr nga bisedimet për sulmuesin e Red Bull Leipzig, pasi siç thuhet, klubi  nuk është i gatshëm të shkojë më shumë se 30 milionë euro për kartonin e tij, duke pasur parasysh pasigurinë aktuale financiare. Kjo e bënë tashmë Interin favorit të madh për ta transferuar super sulmusin në Serie A. /Korneri.net

Artikulli paraprakZidane çuditë me vendimin e fundit, duke ofruar katër futbollistë për një të Man.United
Artikulli tjetërChelsea nuk po llogaritë më në portierin Kepa, zëvendësuesi i tij në Bundesliga