Skuadra e famshme angleze po kërkon të përforcohet edhe më shumë.

Edhe pse për momentin janë më shumë spekulime dhe nuk ka pasur asgjë konkrete, megjithatë bastorja e njohur Ladbrokes e ka favorizuar shumë gjigantin anglez për të siguruar shërbimet e sulmuesit të Gabonit, Pierre-Emerick Aubameyang, shkruan Korneri.net.

Kjo bastore i ka dhënë shanse të mëdha Liverpoolit që ta transferojë të pakënaqurin te Dortmundi 6/4, para Chelsea 2/1 dhe Milan me 5/2. Gjthsesi, për momentin janë fjalë, por gjithçka mund të ndodh gjatë afatit dimëror kur edhe këto skuadra do të tentojnë ta blejnë për rreth 60 milionë euro. /Korneri/net

Artikulli paraprakE bujshme/ Lazio mendon tërheqjen nga Seria A
Artikulli tjetërArdian Hoti mbetet te Keku deri në qershor e më pas…