Liverpool është në telashe të mëdha, shkruan Eurosport, që thotë se kampioni anglez duhet të zgjedhë midis Virgil van Dijk dhe Mohamed Salah.

Të dy lojtarët po i afrohen momentit kur do të duhet të zgjasin kontratën e tyre, negociatat janë duke u zhvilluar dhe klubi, sipas Eurosport, mund të përmbushë nevojat financiare të vetëm njërit nga dy lojtarët, përcjell Korneri.net

Kjo i bie se njëri nga ata, duhet me shumë gjasë të shitet nbë mënyrë që të rregullohen pak financat e klubit, sepse koronavirusi e ka shkatërruar në masë të madhe futbollin evropian, por edhe klubet e pasura angleze si Liverpool këtë rast. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here