Sipas raporteve të “Gazzamercato”, zyrtarët e Liverpool do ti ofrojnë Romëa 25 milionë euro për italo-brazilianin Emerson Palmeri, duke i ofruar gjithashtu rritje të pagës, dhe kontratë deri në vitin 2022.

Emerson ishte transferuar te Roma si huazim në vitin 2015, për ta transferuar në mënyrë permanente në afatin kalimtar veror të këtij viti, për dy milionë eur nga Santosi.

Ai pritet të rikthehet në fushën e lojës muajin e ardhshëm./Korneri.net.

Artikulli paraprakRevista prestigjoze zbuloi tradhëtinë e madhe të Ronaldo-s
Artikulli tjetërLajm katastrofal për Barcelonën, lëndohet ylli i ekipit dhe….