Nuk ka fitore për Liverpool.

Është pak edhe e logjikshme që Liverpool nuk luajti me vullnetin e madh ndaj Stoke City, andaj rezultat 0:0 mund të jetë vetëm një sinjal se edhe kjo përbërje e Jurgen Klopp mund të ndalet dhe atë me rezultat të bardhë, shkruan Korneri.net

Ky barazim pa gola deri diku i ka konvenuar skuadrës së Xherdan Shaqirit i cili luajti për 96 minuta sa zgjati dueli në Anfield Road, por ende i duhet pikë për të shpëtuar pasi për momentin është në zonën e kuqe me 30 pikë, tri më pak se Swansea, ndërsa Liverpool me këtë barazim mbetet në pozitën e tretë që është i mjaftueshëm për Ligën e Kampioëve. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here