Nga Anglia vijnë lajme se Liverpool është me çdo kusht duke u munduar të sjell në Anfield, portierin e Interit, Samir Handanovic. Slloveni ndihet shumë mirë te neroaxurët dhe ka kontratë deri me 30 qershor 2019, mirëpo mediat britanike mendojnë se italianët do ta shesin në fund të edicionit 32-vjeçarin për një shumë 10-12 milionë euro.

 

 

 

Artikulli paraprakMorata u ka treguar shokëve se ku do të luajë vitin tjetër
Artikulli tjetërFeronikeli fiton bindshëm ndaj Anzhit