Artikulli paraprakGashi, urim të përbashkët Shqipërisë dhe Kosovës: Fitoni vllazni!
Artikulli tjetërShiu nuk i ndahet Shkodrës/ A do të përsëritet një stuhi si ajo gjatë ndeshjes Shqipëri-Maqedoni?