Liria më lehtë se që është pritur ka kaluar në raundin e katërt të Digitalb Kupës së Kosovës, pasi mposhti KEKU-n me rezultat 3:1, shkruan “Korneri.net”.

Liria ë nga fillimi e deri në fund të ndeshjes ishte dominuese, si rrjedhojë dëshmi është edhe rezultati.

Golat për prizerenasit u shënuan nga Gashi dhe dy herë Avdyli, njëri nga golat ishte spektakolar, kurse golin e vetëm për elektricistët e shënoi Ademaj./Korneri.net.

Artikulli paraprakKupa e Kosovës: Drenica në super formë shpartalloi Ulpianën
Artikulli tjetërDrita u kualifikua në raundin tjetër, Bekim Isufi bafasoi me këtë deklaratë për lojën e Feronikelit