Ermir Lenjani do të jetë sërish pjesë e futbollit zviceran. Mesfushori i Kombëtares shqiptare të futbollit ka gjetur akordin me skuadrën e Sionit.

Tratativat me lojtarin kuqezi kishin nisur prej ditësh dhe dje është arritur akordi që Lenjani të jetë lojtari më i ri që do t’i shtohet Tramexanit në stërvitje./Korneri.net.

Artikulli paraprakE thotë Mike Tyson: McGregor rrezikon të vritet ndaj Mayweather
Artikulli tjetërMbrojtësi grek e fitoi “balotazhin” për të pasuar Bonucci-n te Juventus