Një lajm i mirë mund të konsiderohet ky i para pak minutave që vjen nga Anglia. Kampioni aktual i Premier League, Leicester City i ka dërguar Mianos një ofertë prej 10 milionë euro për shërbimet e mesfushorit Juraj Kucka. Duhet theksuar se kjo ofertë është mjaftë joshëse prandaj shumë lehtë mund të ndodh që palët të ulen javëve të ardhshme dhe ta diskutojmë më seriozisht këtë çështje pasi thuhet se Leicester e dëshiron lojtarin në afatin dimëror.

 

 

 

Artikulli paraprak“Shpresat” ngjiten në botëror, De Biasi nis freskimin pas suksesit në Europian
Artikulli tjetërArdhmëria e tij ne Premier League shumë e dyshimtë!