Pavarësisht fitores në ndeshjen e parë 1-2, Man.City nuk e ka të sigurtë kualifikimin në finale.

Ndeshja e kthimit luhet sonte në ora 21.00, por pa dyshim se anglezët (arabët), e kanë më të qetë kokën pasi zyrtarisht nuk do të luaj super sulmuesi, Kylian Mbappè, përcjell Korneri.net

Mbappè në fakt pritet të jetë në bankën rezervë pasi nuk është i gatshëm siç thuhet më shumë se 60%, dhe nëse luan, do të futet në lojë në 15-20 minutat e fundit. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here