Legjenda angleze e Manchester United, Paul Scholes, dukët që ka qenë në stres të madh në ndeshjën e mbrëmshme Fenerbahce – Man. Utd, ndeshje të cilën e humbi skuadra e Mourinhos me rezultat 2-1.

I gjithë stresi dhe pakënaqësia e Scholes dukët që është shfryrë në formacionet zyrtare të ballafaqimit, ku ish-mesfushori i United dhe Kombëtarës së Anglisë ka qenë i ftuar në një nga televizonet angleze në rolin e analistit.

Për më shumë shikojeni foton e mëposhtme:

Artikulli paraprakKu mbeti Jamie Vardy
Artikulli tjetërShipëri – Izrael, surprizë nga tifozët për Naser Alijin