Francezi fantastik, Antoine Grizmann flitet se është shumë pranë kalimit në Premier Ligë, dhe më konkretisht te Manchester United.

Këtë të paktën bën të ditur, e përditshmja angleze “the Indipendent” e cila shkruan se tashmë është arritur akordi mes të dyja palëve, klubit nga Manchesteri dhe lojtarit francez.

25-vjeçari duket se është tunduar nga fakti që në skuadrën e United do të gjejë edhe bashkëkombësin e tij, Paul Pogba.

Shumë e cila thuhet se “Djajtë e Kuq” janë gati të paguajnë është 100 milionë euro.

Artikulli paraprakGati kontrata e re…
Artikulli tjetërFundi i edicionit edhe fundi i karrierës në futbollin aktiv….